På grunn av veiarbeidet på ny E6 må det påregnes litt ekstra reisetid. Alle må den 19. mai på morgenen møte ved skranken som heter ”Bussekspressen” der gruppen samles. Der får alle beskjed om hvor bussen går fra. De reisende bør merke seg dette.
Det selges en enkel frokost om bord for kr. 75.-. De som ønsker dette, vennligst gi beskjed snarest på e-post: bst@fmop.no.
Representanter for arrangørene registrerer deltagerne om bord på bussen den 19. mai, slik at disse kan gå rett forbi registreringskøene på Maihaugen.
Retur den 20. mai fra Maihaugen til Gardermoen er klokka 14.00 presis.
Det er fremdeles mulig å melde seg på busstransporten. Denne kjører non-stop og stopper ved inngangen på Maihaugen den 19. mai og returen den 20. mai går rett til Gardermoen. Send e-post til bst@fmop.no
Kontaktpersoner: Heyerdahl Tony, Tlf. 61 26 61 07
Les mer om Maihaugenkonferansen 2010: Fra flyktning til innbygger her.